Archive:Codename G: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
| Gargamel | | Gargamel | ||
|- | |||
| Glocal || || [[w:Glocalization|Glocalization]] || | |||
|} | |} |