Archive:Codename G: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
| Glocal || || [[w:Glocalization|Glocalization]] || | | Glocal || || [[w:Glocalization|Glocalization]] || | ||
|- | |||
| Glitter || {{img|http://i687.photobucket.com/albums/vv237/roniez/tmp/xbmc-girls.jpg|200px}} || yep... || | |||
|} | |} |