User:Ned Scott/Sandbox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="toccolours nounderlinelink plainlinks" style="margin:auto; font-size:90%; text-align:center;" | {| class="toccolours nounderlinelink plainlinks" style="margin:auto; font-size:90%; text-align:center;" | ||
|- | |- | ||
| | {| style="font-size:90%; text-align:center;" | ||
|| | | style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| ~ | ||
| | | style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 1 | ||
|| | | style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 2 | ||
| | | style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 3 | ||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 4 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 5 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 6 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 7 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 8 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 9 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 0 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| - | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| = | |||
| style="width:60px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| Del | |||
|} | |||
|- | |- | ||
{| style="font-size:90%; text-align:center;" | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| ~ | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 1 | |||
| style=" | | style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 2 | ||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 3 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em; | | style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 4 | ||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 5 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em; | | style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 6 | ||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em; | | style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 7 | ||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em; | | style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 8 | ||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em; | | style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 9 | ||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 0 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em; | | style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| - | ||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em; | | style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| = | ||
| style="width:60px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| Del | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 7 | |} | ||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 8 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 9 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;" | |||
|- | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em; | |||
| style="width | |||
| | |||
|} | |} |
Revision as of 00:12, 17 March 2012
~ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 0 | - | = | Del |
~ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 0 | - | = | Del |