Template:Divbox/style/none: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(mk) |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
border: 1px hidden; margin: 0.5em; padding: 0.5em;<noinclude> | border: | ||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|} | |||
1px hidden; margin: 0.5em; padding: 0.5em;<noinclude> | |||
[[mk:Шаблон:Divstylenone]] | [[mk:Шаблон:Divstylenone]] | ||
[[pt:Predefinição:Divstylenone]]</noinclude> | [[pt:Predefinição:Divstylenone]]</noinclude> |
Revision as of 19:40, 5 November 2010
border:
Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text | Header text |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
1px hidden; margin: 0.5em; padding: 0.5em;