User:Ned Scott/Sandbox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
| colspan="4" style="width: 120px; height:0.5em;"| | | colspan="4" style="width: 120px; height:0.5em;"| | ||
|- | |- | ||
| colspan="16" rowspan="5" style="border:none;padding:0;" | | |||
{| | |||
| colspan="16" style="border:none;padding:0;" | | | colspan="16" style="border:none;padding:0;" | | ||
{| style="font-size:90%; text-align:center;" | {| style="font-size:90%; text-align:center;" | ||
Line 51: | Line 53: | ||
|} | |} | ||
|- | |- | ||
| colspan="16" | | colspan="16" style="border:none;padding:0;" | | ||
{| style="font-size:90%; text-align:center;" | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| ~ | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 1 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 2 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 3 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 4 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 5 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 6 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 7 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 8 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 9 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 0 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| - | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| = | |||
| style="width:60px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| Del | |||
|} | |||
|- | |||
| colspan="16" style="border:none;padding:0;" | | |||
{| style="font-size:90%; text-align:center;" | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| ~ | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 1 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 2 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 3 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 4 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 5 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 6 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 7 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 8 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 9 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 0 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| - | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| = | |||
| style="width:60px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| Del | |||
|} | |||
|- | |||
| colspan="16" style="border:none;padding:0;" | | |||
{| style="font-size:90%; text-align:center;" | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| ~ | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 1 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 2 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 3 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 4 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 5 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 6 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 7 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 8 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 9 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 0 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| - | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| = | |||
| style="width:60px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| Del | |||
|} | |||
|- | |||
| colspan="16" style="border:none;padding:0;" | | |||
{| style="font-size:90%; text-align:center;" | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| ~ | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 1 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 2 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 3 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 4 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 5 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 6 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 7 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 8 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 9 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 0 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| - | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| = | |||
| style="width:60px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| Del | |||
|} | |||
|} | |||
|rowspan="5"| | |rowspan="5"| | ||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;font-size:75%;background-color:#DADADA"| Ins | | style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;font-size:75%;background-color:#DADADA"| Ins |
Revision as of 00:21, 17 March 2012
Esc | F1 | F2 | F3 | F4 | F5 | F6 | F7 | F8 | F9 | F10 | F11 | F12 | PrtScn | ScrLk | Break | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ins | Home | PgUp | NLock | / | * | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Del | End | PgDn | 7 | 8 | 9 | + | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | 5 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
↑ | 1 | 2 | 3 | Ent | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
← | ↓ | → | 0 | . |