User:Ned Scott/Sandbox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="toccolours nounderlinelink plainlinks" style="margin:auto; font-size:90%; text-align:center;" | {| class="toccolours nounderlinelink plainlinks" style="margin:auto; font-size:90%; text-align:center;" | ||
|- style="font-size:75%;" | |||
| style="width:30px; height:15px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;background-color:#DADADA;"| Esc | |||
| style="width:0.2em;"| | |||
| style="width:30px; height:15px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| F1 | |||
| style="width:30px; height:15px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| F2 | |||
| style="width:30px; height:15px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| F3 | |||
| style="width:30px; height:15px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| F4 | |||
| style="width:0.5em;"| | |||
| style="width:30px; height:15px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;background-color:#DADADA"| F5 | |||
| style="width:30px; height:15px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;background-color:#DADADA"| F6 | |||
| style="width:30px; height:15px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;background-color:#DADADA"| F7 | |||
| style="width:30px; height:15px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;background-color:#DADADA"| F8 | |||
| style="width:0.5em;"| | |||
| style="width:30px; height:15px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| F9 | |||
| style="width:30px; height:15px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| F10 | |||
| style="width:30px; height:15px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| F11 | |||
| style="width:30px; height:15px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| F12 | |||
| style="width:0.2em;"| | |||
| style="width:30px; height:15px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;background-color:#DADADA"| PrtScn | |||
| style="width:30px; height:15px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;background-color:#DADADA"| ScrLk | |||
| style="width:30px; height:15px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;background-color:#DADADA"| Break | |||
| style="width:0.2em;"| | |||
| style="width:30px;"| | |||
| style="width:30px;"| | |||
| style="width:30px;"| | |||
| style="width:30px;"| | |||
|- | |- | ||
| colspan="16" style="width: 450px; height:0.5em;"| | |||
|| | |||
| colspan="3" style="width: 100px; height:0.5em;"| | |||
|| | |||
| colspan="4" style="width: 120px; height:0.5em;"| | |||
|- | |||
| colspan="16" style="border:none;padding:0;" | | |||
{| style="font-size:90%; text-align:center;" | {| style="font-size:90%; text-align:center;" | ||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| ~ | | style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| ~ | ||
Line 18: | Line 51: | ||
|} | |} | ||
|- | |- | ||
| colspan="16" rowspan="5" style="border:none;padding:0;" | | |||
[[File:KB US.png|480px]] | |||
|rowspan="5"| | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;font-size:75%;background-color:#DADADA"| Ins | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;font-size:75%;background-color:#DADADA"| Home | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;font-size:75%;background-color:#DADADA"| PgUp | |||
|rowspan="5"| | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;font-size:75%;background-color:#DADADA"| NLock | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;background-color:#DADADA"| / | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;background-color:#DADADA"| * | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;background-color:#DADADA"| - | |||
|- | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;font-size:75%;background-color:#DADADA"| Del | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;font-size:75%;background-color:#DADADA"| End | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;font-size:75%;background-color:#DADADA"| PgDn | |||
| | | style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 7 | ||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 8 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 9 | |||
| rowspan="2" style="width:30px; height:60px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;background-color:#DADADA"| + | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 4 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 5 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 6 | |||
|- | |||
| | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;;background-color:#DADADA"| ↑ | |||
| | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em"| 1 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 2 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 3 | |||
| rowspan="2" style="width:30px; height:60px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;font-size:85%;background-color:#DADADA"| Ent | |||
|- | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;background-color:#DADADA;"| ← | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;background-color:#DADADA"| ↓ | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;background-color:#DADADA"| → | |||
| colspan="2" style="width:60px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| 0 | |||
| style="width:30px; height:30px;border:1px solid #666;padding:0 .2em;"| . | |||
|} | |} |